درباره همایش

این مراسم در کنار تبلیغات، کسب رزومه و افزایش دانش مدیریتی و نیز ارتباطات جدید باعث پویایی و زنده ماندن کسب و‌کار شما می گردد و رویکرد مثبتی به مجموعه شما می افزاید.

جایزه

این جایزه، نماد یک سپر جنگی است که بصورت نفیس و لوکس طراحی شده است و بر روی یک صفحه چوبی به ابعاد 60*60 نصب می گردد و اسامی کلیه دریافت کنندگان طی سالهای متمادی برگزاری مراسم بر روی آن حک می شود . این جایزه تحت اعتبار مرکز اعتباردهی بین المللی انگلستان می باشد که به همراه یک شناسنامه تحت عنوان مدرک شایستگی مدیریت بحران به دارندگان اعطا می گردد

مزایای جایزه

مردم علاقمند هستند تا از مدیران و مجموعه های قدرتمند و قهرمان خرید نمایند. جایزه "بهترین مدیریت در بحران 2018 " به همراه "اعتبارنامه شایستگی مدیریت در بحران" این فرصت را برای کسب و کارهای رو به پیشرفت فراهم می‌کند تا در بین سایر افراد جامعه متمایز گردند. هدف این جایزه پیشرفت و افزایش توجه عمومی، افزایش اعتبار و افزایش مشتریان شما است.


یک رویداد هیجان انگیز که با حضور سخنرانان و صاحب نظران برتر حوزه مدیریت و بیش از 300 مدیر عالی رتبه خصوصی و دولتی، با اجرای مراسم شاد و پذیرایی رنگارنگ، در جشن موفقیت و شکرگزاری پایان سال کاری 1397 در مرکز همایش های بین‌المللی صدا و سیمای تهران در تاریخ 9 اسفند 97 برگزار می‌گردد. در پایان این مراسم نیز از منتخبین تجلیل به عمل می‌آید.